RU
 

Тести на COVID-19: лабораторії завантажені лише на 50%

Корреспондент.net,  21 грудня 2020, 11:21
0
159
Тести на COVID-19: лабораторії завантажені лише на 50%
Українці стали менше робити COVID-тестів

Це говорить про те, що кількість людей, які звертаються за тестуванням, істотно зменшується, вважає міністр Степанов.

У лабораторіях Міністерства охорони здоров'я в черзі на тестування на наявність COVID-19 перебуває менш як 400 зразків. Про це в понеділок, 21 грудня, сказав на брифінгу глава відомства Максим Степанов.

"На сьогоднішній ранок залишків в лабораторіях Міністерства охорони здоров'я з тестування людей, які мають ознаки коронавірусної хвороби або пневмонії, або респіраторного захворювання на всю країну, 391 зразок. Це за так званим нашим першим пріоритетом. Це говорить про те, що кількість людей, які зараз звертаються до нас (за тестуванням - ред.), зменшується", - сказав Степанов.

Він додав, що зараз деякі лабораторії завантажені всього лише на 50%.

У жовтні МОЗ прогнозувало, що наприкінці року кількість тестувань на виявлення COVID-19 досягне 75 тисяч на добу.

Нагадаємо, за добу 20 грудня в Україні різкий спад нових випадків коронавірусу - заразилися 6545 осіб. При цьому одужали 5106 українців, а померли - 80 пацієнтів з COVID-19.

У МОЗ констатували, що кількість COVID-хворих знижується три тижні поспіль. Минулого тижня їх виявили 70 327.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: УкраинаМинздравтестыМОЗтестирование
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку