RU
 

В Україні через негоду знеструмлено 11 населених пунктів

Текст: ,  14 лютого 2021, 08:11
0
131
В Україні через негоду знеструмлено 11 населених пунктів
Фото: dsns.gov.ua
Електрики відновлюють подачу струму

Без електропостачання через складні погодні умови залишаються мешканці Чернівецької та Житомирської областей.

 
В Україні станом на сьому годину ранку неділі, 14 лютого, без електропостачання перебувають 11 населених пунктів у двох областях, повідомляє прес-служба ДСНС.
 
"Станом на 7-му годину 14 лютого внаслідок складних погодних умов через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП залишаються знеструмленими 11 населених пунктів у двох областях", - йдеться в повідомленні.
 
Так, без світла залишаються мешканці шести населених пунктів у Чернівецькій області та п'яти - у Житомирській.
 
Над відновленням електропостачання працюють бригади обленерго.
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Негода в Україні
На вихідних Україну накриють дощі з грозами та шквалами
Температура в Карпатах впала до "нуля"
В Україні оголосили штормове попередження
Повалені дерева перекрили траси: Україну накрила негода
СюжетСмертельний вітер в Україні: прогноз і наслідки
СПЕЦТЕМА: Негода в Україні
ТЕГИ: Украинапогодаэлектроэнергиясветнепогодаэлектричество
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку