Зеленський привітав футболістів з виходом у чвертьфінал Євро-2020

Текст: ,  30 червня 2021, 01:49
0
691
Зеленський привітав українських футболістів з перемогою над збірною Швеції

Глава держави в соцмережі написав емоційне повідомлення після перемоги української збірної над збірною Швеції.

Президент Володимир Зеленський привітав збірну України з футболу з перемогою над збірною Швеції і виходом в 1/4 Євро-2020. Відповідне повідомлення він опублікував в Twitter.

"Да-а-а, це перемога-а-а! Ми в 1/4 Євро!!! Неймовірна напруга, божевільна "Заруба" в екстра-таймі і феєрична розв'язка на 121-й хвилині. Це було нереально круто! Хлопці, respect - ви справжні бійці! Бесєдіну - здоров'я. Слава Україні!", - написав Зеленський.

Раніше повідомлялося, що збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу, де зіграє зі збірною Англії, яка у вівторок обіграла Німеччину.

Нагадаємо, напередодні Зеленський зателефонував збірній з футболу перед матчем зі шведами.