У Сумах футбольний матч закінчився масовою бійкою

Текст: ,  24 жовтня 2021, 13:35
0
2110
Один з учасників бійки застосував газ

Розняти забіяк не вдалося навіть копам, в результаті арбітр зупинила матч. Один з учасників бійки розпилював газ в обличчя супротивникам.

У Сумах поєдинок другої ліги України з футболу Суми - Перемога (1:2) завершився масовою бійкою і розпиленням газу. Відповідне відео в неділю, 24 жовтня, публікує PavlovskyNews.

Зазначається, що на 90 хвилині зустрічі Перемога забила переможний гол. Однак, після взяття воріт на полі почалася бійка за участю уболівальників, гравців і представників клубів. В інцидент втрутилися поліцейські, які безуспішно спробували заспокоїти учасників бійки. В результаті гравці Перемоги були змушені спішно сховатися в підтрибунному приміщенні.

"Ультрас сумського клубу заявили, що ініціатором бійки став президент Перемоги. Офіційна позиція Перемоги -"це вболівальники ФК Суми влаштували тотальний безлад: вибігли на поле, намагалися зірвати гру і почали бійку"", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що головний арбітр зустрічі Софія Причина зупинила матч на 90 хвилині. У протоколі було вказано, що Перемога здобула перемогу з рахунком 2:1. Суми займають останнє місце в групі Б. Перемога йде на п'ятій позиції.

Раніше повідомлялося, що в Росії хокеїсти побилися відразу після стартової сирени.

А білоруський музикант Сергій Міхалок у Полтаві побився на сцені з глядачем свого концерту.