RU
 

Чернігів ніхто не віддасть – мер

Текст: ,  28 лютого 2022, 15:19
0
1646
Чернігів ніхто не віддасть – мер
Фото: Скриншот из видео
Владислав Атрошенко

Атрошенко закликав мешканців міста приєднуватися та надавати допомогу там, де вона необхідна.

 
Чернігів пережив ще одну ніч війни із Росією, місто ніхто нікому не здасть, запевнив мер Владислав Атрошенко у зверненні у понеділок, 28 лютого.
 
"Ми пережили ще одну ніч. Я хочу поділитися з вами своїм гарним настроєм. Так – вони нас бомблять, але ми згуртовані та готові давати відсіч. Я закликаю всіх приєднуватися та надавати допомогу там, де ви можете бути корисні у боротьбі за Чернігів. Перемога буде за нами", – заявив мер на тлі руйнувань у Чернігові після обстрілу.
 
Атрошенко закликав жителів міста координувати зусилля та допомагати армії, територіальній обороні, медикам та один одному.
 
Як повідомлялося, у ніч на 28 лютого російські військові у Чернігові обстрілювали житлові райони міста. В результаті, боєприпаси влучили в кілька будівель, у тому числі, в садок.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
БпЛА з шести напрямків: як ППО відбила атаку Росії
На Кубані палає морський термінал після атаки дронів
Уражено пункти управління батальйонів РФ - Генштаб
Генштаб назвав втрати Росії станом на 13 червня
У Канаді заявили про необхідність вбити Путіна
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Чернигов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку