RU
 

На Луганщині через ворожі обстріли без газу залишилося 35 тисяч жителів

Текст: ,  30 березня 2022, 08:00
0
113
На Луганщині через ворожі обстріли без газу залишилося 35 тисяч жителів
Фото: slovoidilo.ua
Військові РФ пошкодили газопровід

У другій половині дня 29 березня ворожий снаряд влучив у магістральний газопровід високого тиску діаметром 400 мм у районі Пролетарська.

У Луганській області внаслідок обстрілу військами РФ пошкоджено газопровід високого тиску. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Зазначається, що у другій половині дня 29 березня ворожий снаряд влучив у магістральний газопровід високого тиску діаметром 400 мм у районі Пролетарська.

Без газопостачання залишилися 35 тисяч абонентів Лисичанська, Привілля, Новодружеська, Білогорівки, Золотарівки та Шипилівки.

Відновлювальні роботи газовики Лисичанського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства розпочнуть сьогодні вранці.

Раніше повідомлялося, що військові РФ перебили газопровід на Донбасі.

Війна в Україні: пошкоджено мережі газопостачання у шести областях


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
Зеленський зустрінеться з трьома лідерами ЄС - ЗМІ
Росія почала обстрілювати трасу Харків-Суми - Флеш
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
В районі нафтобази заграва: дрони атакують Крим
На Донеччині атаковано ТЕС і залізницю - OSINT
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Луганская область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку