RU
 

Жителів Вугледара обстріляли під час отримання гумдопомоги, двоє загиблих

Текст: ,  6 квітня 2022, 12:49
0
261
Жителів Вугледара обстріляли під час отримання гумдопомоги, двоє загиблих
Фото: Павел Кириленко / Facebook
Відомо про двох загиблих та п'ятьох поранених

Місце роздачі гуманітарної допомоги обстріляли російські військові з реактивної артилерії у Вугледарі.

Російські військові обстріляли місто Вугледар на Донеччині. Загинули щонайменше двоє мирних жителів, повідомив голова регіону Павло Кириленко в середу, 6 березня.

Місце роздачі гуманітарної допомоги було обстріляне російськими фашистами з реактивної артилерії у Вугледарі. Наразі відомо про двох загиблих та п'ятьох поранених, розповів Кириленко.

Він запевнив, що документуються усі злочини, скоєні Російською Федерацією на території України.

Раніше повідомлялося, що російські війська продовжують обстріл населених пунктів Луганської області. Вчора внаслідок атак загинув мешканець Рубіжного, ще п'ятеро постраждали.

Внаслідок обстрілу на Дніпропетровщині знищено завод


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
У ДПСУ оцінили ситуацію на Придністровському напрямку
Британія вперше затримала тіньовий танкер РФ
В Ярославській області уражено об’єкт Росрезерву
Зеленського немає у списку зустрічей Трампа на G7
Генштаб опублікував карту боїв на фронті
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: УкраинавойнапреступленияфотоДонецкая областьдонбассобстрелГуманитарная помощь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку