RU
 

Україна та Росія провели четвертий обмін полоненими

Текст: ,  14 квітня 2022, 15:20
0
1002
Україна та Росія провели четвертий обмін полоненими
Фото: Госпогранслужба Украины
Полонені російські льотчики

Обміняно п'ятьох офіцерів та 17 військовослужбовців рядового складу. Також звільнено вісьмох цивільних.

Україна та Росія провели четвертий обмін полоненими у четвер, 14 квітня. За його підсумками, вдалося повернути 30 людей, повідомила віце-прем'єр Ірина Верещук у Telegram.

"За наказом президента Зеленського сьогодні відбувся черговий, четвертий обмін військовополоненими. Обміняно п'ятьох офіцерів та 17 військовослужбовців рядового складу. Також звільнено вісьмох цивільних, включаючи одну жінку. Загалом сьогодні додому їдуть 30 наших громадян", - розповіла Верещук.

Нагадаємо, 9 квітня відбувся третій обмін полоненими. Тоді вдалося повернути в Україну 26 осіб, з них 12 - військових та 14 цивільних.

Також повідомлялося, що для утримання військовополонених РФ розконсервують колонію, бо їх стало дуже багато.

Двох пілотів звільнено з полону окупантів - ГУР


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
Росія змінила пріоритети на Донеччині - ISW
РФ атакувала залізничне депо у Конотопі: є жертва і поранені
У Житомирі отруїли морпіха на замовлення РФ
Окупанти підтвердили ураження мостів у Крим
У Росії на 20% впала кількість охочих воювати проти України - ISW
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: РоссияУкраинавойна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку