RU
 

РФ вперше застосувала дальню авіацію у Маріуполі

Текст: ,  15 квітня 2022, 18:01
0
4421
РФ вперше застосувала дальню авіацію у Маріуполі
Фото: facebook.com/aviacionmilitar.am
Російські війська вперше з початку військової агресії застосували для бомбових ударів дальні бомбардувальники Ту-22М3

Це перше з початку військової агресії в Україні застосування для бомбових ударів далеких бомбардувальників Ту-22М3, повідомляють у Міноборони України.

 

Російські війська вперше з початку військової агресії застосували для бомбових ударів дальні бомбардувальники Ту-22М3. Про це під час брифінгу у п'ятницю, 15 квітня, повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

Бомбували з Ту-22М3 українське місто Маріуполь.

"Вперше з початку озброєної агресії бомби були скинуті дальніми бомбардувальниками Ту-22М3. Цей авіаудар був завданий по Маріуполю", - сказав спікер.

За словами спікера Міноборони, російські окупанти продовжують зосереджувати зусилля на підготовці до наступу на сході України, встановлення контролю над Донецькою та Луганською областями та забезпечення так званого сухопутного коридору з територією тимчасово окупованого Криму.

Нагадаємо, президент України підкреслив, що схід зараз є найбільш складною ситуацією для ЗСУ, і вперше озвучив кількість українських військових на Донбасі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
Атаки на Дніпропетровщину: є загиблий і поранений
Німеччина може повернути обов’язковий призов до війська
У Московській області оголосили режим безпілотної небезпеки
Артисти з РФ скасовують гастролі в анексованому Криму
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: авиацияМариуполь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку