RU
 

Українські нацгвардійці відзначили Великдень

Текст: ,  24 квітня 2022, 22:35
0
3071
Українські нацгвардійці відзначили Великдень
Фото: Скриншот
Українські нацгвардійці відзначили Великдень

Гвардійці отримали подарунки від близьких та волонтерів, відвідали святкову службу, могли сповідатися та разом помолитися за мир в Україні.

 
Українські нацгвардійці у неділю, 24 квітня, відзначали Великдень. Про це повідомляють у МВС.
 
Гвардійці розповіли про те, що отримали подарунки від близьких та волонтерів, відвідали святкову службу у храмі, могли сповідатися та разом помолитися за мир в Україні.
 
 
Нагадаємо, до найнебезпечніших куточків країни, де зараз військовослужбовці Держприкордонслужби разом із бійцями ЗСУ стримують ворога, продовжують доставляти великодні символи.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
У НАТО оголосили дату наступного Рамштайну
Московський НПЗ зупинив переробку нафти після удару БПЛА - ЗМІ
У РФ паливний колапс через удари ЗСУ - Генштаб
Зеленський анонсував виготовлення 10 млн дронів
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: праздникПасхаМВД Украиныпразднование
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку