RU
 

За добу повернули світло 17 тисячам сімей на Донеччині - ДТЕК

Текст: ,  16 липня 2022, 14:57
0
352
За добу повернули світло 17 тисячам сімей на Донеччині - ДТЕК
Фото: ДТЭК
На Донеччині без світла залишаються сотні населених пунктів

Енергетики ДТЕК продовжують відновлювальні роботи на Донбасі за погодженням із військовими.

Аварійні бригади ДТЕК за минулу добу відновили електропостачання у 18 населених пунктах Донецької області, повідомляє прес-служба компанії у суботу, 16 липня.

"Енергетики повернули світло в Торецькій громаді (7,2 тисячі сімей), Мар'їнській (5,4 тисячі сімей), Авдіївській (1,7 тисячі сімей), Бахмутській (1,2 тисячі сімей) громадах. Всі ці громади постійно перебувають під обстрілами, страждають від ракетних та авіаударів. Енергетики лагодять електроживлення як тільки це стає можливим і військові дають дозвіл", - сказано в повідомленні.

Зараз без світла залишаються 332 населені пункти Донецької області. Найскладніша ситуація у Слов'янському, Авдіївському, Мар'їнському, Торецькому, Бахмутському районах.

Енергетики розпочинають ремонтні роботи за погодженням з військовими.

Нагадаємо, у червні ремонтні бригади ДТЕК повернули світло майже 800 тисячам сімей, що залишилися без електропостачання через обстріл військ РФ. В основному аварійні бригади компанії працювали у Донецькій області.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
Наслідки атаки Росії на Дніпро: зруйнуваний коледж
Атака на Київ: стало відомо про загиблих
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
У Києві пошкодження на 40 локаціях
Пожежа у Лаврі: намісник розповів про евакуацію ікон
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: электроэнергияДонецкая областьэлектричество
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку