RU
 

Передано в АРМА активи 19 українських компаній, підконтрольних РФ

Текст: ,  28 липня 2022, 12:17
0
605
Передано в АРМА активи 19 українських компаній, підконтрольних РФ
Фото: Радио Свобода
Офіс генпрокурора передав до АРМА активи 19 українських компаній, підконтрольних РФ

Активи оцінені у понад 7,75 млрд грн. Крім того, було передано тисячі об'єктів нерухомого та рухомого майна вартістю у сотні мільйонів гривень.

Офіс генпрокурора передав до АРМА активи 19 українських компаній, підконтрольних РФ та її резидентам. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

Повідомляється, що за клопотанням Офісу генерального прокурора суд передав в управління АРМА корпоративні права 19 українських підприємств, які контролювалися російськими корпораціями Ростех, Роснефть, Газпром, РусАл, Росатом, Група ГМС, Татнефть та російськими банками на загальну суму понад 7,75 млрд грн. Крім того, було передано тисячі об'єктів нерухомого та рухомого майна вартістю у сотні мільйонів гривень.

Проводяться досудові розслідування у кримінальному провадженні за фактами диверсії та ведення агресивної війни (ч. 1 ст. 113, ч. 1 ст. 437 КК України).

Нагадаємо, за матеріалами СБУ заарештовано білоруські локомотиви, якими Росія перекидала свої військові угруповання до кордонів України.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
РФ дронами атакувала медиків і комунальників у Херсоні
РФ била Іскандерами і дронами: як спрацювала ППО
Столицю РФ атакують дрони, палає її найбільший НПЗ
Генштаб озвучив свіжі дані про втрати росіян
Росія атакувала житла в Балаклії, постраждали діти
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: судимуществоРФактивыгенпрокурор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку