RU
 

Окупанти залишили Кремінну - Гайдай

Текст: ,  13 вересня 2022, 11:18
0
8467
Окупанти залишили Кремінну - Гайдай
Фото: t.me/luhanskaVTSA
На Луганщині чекають на початок деокупації регіону

Російські загарбники залишили деякі населені пункти Луганської області, але ЗСУ там ще немає, каже голова ОВА.

Російські окупанти повністю залишили Кремінну на Луганщині, заявив у вівторок, 13 вересня, голова Луганської ОВА Сергій Гадай.

"Спостерігаємо за ситуацією в Лимані, визволення якого є ключовим для нашої області, навколо міста досі тривають бої. На сьогоднішній день Кремінна повністю порожня - росармія місто залишила. Там майорить український прапор, який підняли партизани. Дещо схожа ситуація у Старобільську", - сказав він в ефірі телемарафону.

Раніше Гайдай повідомив, що деокупація Луганщини може розпочатися після визволення міста Лиман.

Зазначимо, інформація про початок боїв за Лиман з'явилася минулого тижня паралельно із контрнаступом ЗСУ у Харківській області. Бої за місто тривають кілька днів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми
СюжетЗагадкові смерті. Скандал з полком Скеля. 18+
Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Луганская область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку