RU
 

Росіяни знову обстріляли Дніпропетровщину – ОВА

Текст: ,  12 жовтня 2022, 12:45
0
985
Росіяни знову обстріляли Дніпропетровщину – ОВА
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA/2145
Наслідки нічного обстрілу Нікопольського району

Вранці вдарили по енергетичній інфраструктурі у Кам'янському районі. Виникла сильна пожежа та руйнування.

 
У середу, 12 жовтня, вранці окупанти завдали чергового удару по Дніпропетровській області. "Прильоти" були по інфраструктурі у Кам'янському районі. Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.
 
"Третій день російські терористи б'ють по підприємствах життєзабезпечення. Вранці росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі в Кам'янському районі. Там сильна пожежа та руйнація", - написав Резніченко.
 
Він також зазначив, що після того, як пожежники загасять полум'я, енергетики намагатимуться відновити обладнання.
 
"Економимо електрику! Удома і на роботі. Скрізь, де можна її економити. Зараз це дуже важливо", - зазначив голова ОВА.
 
Нагадаємо, раніше повідомляли, що війська РФ всю ніч обстрілювали Нікопольський район Дніпропетровської області, тяжко поранено шестирічну дівчинку.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
США вдарили по радіолокаційних станціях Ірану
Сили спецоперацій уразили російську базу Кронштадт
Зеленський підтвердив нові далекобійні удари по РФ
Лідера партії Свобода поранили на фронті
Під Петербургом уражено арсенал армії РФ
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Днепропетровская областьобстрел
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку