RU
 

Подоляк про Іран: Санкцій уже мало

Текст: ,  17 жовтня 2022, 16:46
0
6628
Подоляк про Іран: Санкцій уже мало
Фото: president.gov.ua
Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк

Радник голови Офісу президента наголосив, що Іран передає РФ зброю для масових вбивств у центрі Європи.

 
Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що Іран несе пряму відповідальність за вбивства українців.
 
"Іран прямо відповідальний за вбивства українців. Країна, яка пригнічує власний народ, тепер передає ru-монстрам зброю для масових вбивств у центрі Європи. Ось що означає незакінчена справа та поступки тоталітаризму. Той випадок, коли санкцій уже мало", - зазначив він.
 
Нагадаємо, глава МЗС України Дмитро Кулеба попросив країни ЄС надати більше ППО Україні та запровадити санкції проти Ірану.
 
Як повідомлялося, в МЗС Ірану сьогодні знову заперечували постачання дронів Росії.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
Мелоні на саміті ЄС висуне кандидата на перемовини РФ та України
Виробництво ракет Україною: США розглянуть запит
Нідерланди виділять €500 млн допомоги Україні
Болгарія пояснила, чому виступила проти санкцій ЄС щодо глави РПЦ Кирила
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Иран
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку