RU
 

На Луганщині знищено колону техніки окупантів

Текст: ,  21 листопада 2022, 08:27
0
4462
На Луганщині знищено колону техніки окупантів
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
ЗСУ продовжують завдавати втрат ворогові

Окупанти зазнали втрат у районі населеного пункту Сиротине біля Сєвєродонецька 19 листопада.

Генеральний штаб ЗСУ підтвердив ураження російської колони техніки у районі населеного пункту Сиротине Луганської області. Про це йдеться у ранковому зведенні 21 листопада.

Дані про втрати окупантів 19 листопада уточнюються.

Також, за інформацією Генштабу, на тимчасово захоплених територіях Луганської області окупанти продовжують заходи щодо примусового переселення місцевих мешканців.

"Відомо, що до Луганська примусово переміщено мешканців Біловодська", - зазначили військові.

Раніше у ЗСУ зазначили, що звільнення Луганської області не буде швидким, оскільки ворог давно укріпився на цьому напрямку, зокрема за рахунок бойовиків "ЛНР".


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
СБУ встановила особи росіян, які вбивали дронами цивільних у Херсоні
Автонаведення і 350 км/год: що може український дрон-перехоплювач LITAVR
Зеленський заявив про розкол в оточенні Путіна
Сирський відвідав корпуси ЗСУ на Донеччині
Знеструмлення у семи областях - Укренерго
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Луганская область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку