RU
 

Зросла кількість постраждалих внаслідок удару по Київщині

Текст: ,  23 листопада 2022, 20:35
0
3247
Зросла кількість постраждалих внаслідок удару по Київщині
Фото: t.me/andrii_nebytov/813
35 постраждалих, з них чотири особи загинули при паданні ракети на Вишгородщині

Серед постраждалих шестеро дітей, найменшій дівчинці п'ять років. На щастя, у дітей легкі тілесні ушкодження.

 
Кількість постраждалих внаслідок влучання ворожих ракет у Київській області у середу, 23 листопада, зросла до 35, серед постраждалих – шестеро дітей. Про це у Telegram повідомив начальник поліції області Андрій Нєбитов.
 
"35 постраждалих, з них чотири особи загинули при попаданні ракети на Вишгородщині. Такі останні дані щодо ворожих обстрілів. Найгірше – серед постраждалих шестеро дітей, найменшій дівчинці п'ять років. На щастя, у малюків легкі тілесні ушкодження, але ми розуміємо, наскільки тяжкими залишаться психологічні травми. Вибухом пошкоджено ще чотири будинки", – заявив Нєбитов.
 
Він зазначив, що поліція продовжує надавати допомогу.
 
"Ми перебуваємо по всьому периметру, біля кожного під'їзду. Ми не допустимо фактів мародерства", – уточнив урядовець.
 
Нагадаємо, раніше було відомо, що внаслідок влучання ворожої ракети у Вишгородському районі Київської області чотири особи загинули, 27 – постраждали.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
На Херсонщині через обстріли поранено троє людей
СБУ встановила причетних до ракетного удару по Миколаївській облраді
Є нові рішення щодо ППО для України - МЗС
СюжетКритичний завод. Що показав другий удар Фламінго
Уражено потужності, що забезпечують пальним Москву
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Киевская областьВышгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку