RU
 

Окупанти обстріляли будівлю Херсонської ОВА

Текст: ,  14 грудня 2022, 12:37
0
1462
Окупанти обстріляли будівлю Херсонської ОВА
Фото: Telegram / Кирилл Тимошенко
Наслідки обстрілу російських окупантів у Херсоні

Російські загарбники завдали удару по Херсону з РСЗВ - у результаті, постраждали дві будівлі обладміністрації.

 
Російські загарбники в середу вранці об 11:00, 14 грудня, завдали удару по звільненому Херсону з реактивних систем залпового вогню. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі.
 
Ворожі снаряди поцілили у будівлю Херсонської ОВА. Внаслідок пригоди пошкоджено два поверхи.
 
Згідно з попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає.
 
 
Зазначимо, що у Херсоні 14 грудня через пошкодження мережі внаслідок ворожих обстрілів десятки будинків залишилися без опалення.
 
Крім того, війська РФ минулої доби, 13 грудня, 42 рази обстріляли територію Херсонської області.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
На Сумщині росіяни вбили пенсіонера у власному будинку
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Херсонстрельбаобстрелоблсовет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку