RU
 

РФ обстріляла об'єкт Енерго - ДТЕК

Текст: ,  15 грудня 2022, 21:35
0
6039
РФ обстріляла об єкт Енерго - ДТЕК
Фото: t.me/dtek_ua
Росіяни серйозно пошкодили обладнання ДТЕК. Фото ілюстративне

У компанії наголосили, що росіяни серйозно пошкодили обладнання. Поки що неназване підприємство повністю відключили від енергосистеми.

 

Росія вкотре обстріляла енергетичний об'єкт ДТЕК Енерго, його відключено від енергосистеми. Про це повідомляє ДПЕК.
 
У компанії наголосили, що росіяни серйозно пошкодили обладнання. Поки що неназване підприємство повністю відключили від енергосистеми. Ця зупинка призвела до обмеження теплопостачання у регіоні.
 
Після закінчення обстрілів енергетики оперативно розпочали ліквідацію наслідків. У ДТЕК не повідомили, який саме об'єкт отримав пошкодження та в якій галузі це сталося.
 
"У вересні-грудні енергетичні підприємства ДТЕК Енерго зазнали вже 19 терористичних атак Росії. В результаті 24 енергетики були поранені, троє загинули", - йдеться у повідомленні.
 
Раніше у ДТЕК повідомили, що 13 та 14 грудня повернули електропостачання двом тисячам домогосподарств у п'яти населених пунктах Донецької області, знеструмлених через обстріл російських окупантів.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
Трамп: Нетаньягу доведеться прийняти угоду з Іраном
У Харкові шість прильотів БПЛА
Зустріч у Лондоні: названо 5 умов миру в Україні
Зеленський назвав "найшвидший шлях" до миру
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: энергетикаУкрэнерго
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку