RU
 

Війська РФ обстріляли Нікополь та Марганець

Текст: ,  23 грудня 2022, 07:58
0
343
Війська РФ обстріляли Нікополь та Марганець
Фото: t.me/dnipropetrovskaODA
Наслідки нічного обстрілу на Дніпропетровщині

Окупанти здійснили черговий нічний обстріл мирних населених пунктів Дніпропетровської області.

Уночі 23 грудня війська РФ двічі обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області із важкої артилерії. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

Він уточнив, що окупанти завдали ударів по двох містах - Нікополю та Марганцю. Обійшлося без постраждалих.

"У Нікополі російські снаряди пошкодили приватні будинки, господарські будівлі та газопровід. У Марганці наслідки обстрілів з'ясовуються", - зазначив голова ОВА.

Напередодні вдень ворог завдав удару по Часовому Яру на Донеччині. Одна людина загинула та двоє отримали поранення.

На Запоріжжі під час обстрілу стіна будинку впала на дітей


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
Лукашенко вибачився перед Зеленським за свої слова
РФ вдарила по Харківщині, семеро постраждалих
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
Трамп зробив заяву щодо України
Росіяни масово скасовують поїздки до Криму через паливну кризу
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: НикопольМарганецобстрел
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку