RU
 

Дефіцит в енергосистемі значний - Укренерго

Текст: ,  28 січня 2023, 10:33
0
2937
Дефіцит в енергосистемі значний - Укренерго
Фото: Укрэнерго
Два дні тому росіяни пошкодили об'єкти високовольтної мережі

Найскладніша ситуація в Одеській області. Там на ліквідацію ушкоджень потрібно більше часу.

В Україні поменшало споживання електроенергії, що характерно для вихідних. Але обсяг цього зменшення невеликий, тож дефіцит в енергосистемі залишається значним, повідомляє Укренерго у суботу, 28 січня.
 
Вказано, що внаслідок атаки російських агресорів 26 січня було завдано суттєвих пошкоджень декільком об'єктам високовольтної мережі. При цьому енергосистема все ще відновлювалася після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій.
 
В результаті виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання. До всіх обленерго доведено ліміти споживання, які діють протягом доби.
 
"Найскладніша ситуація в Одеській області через значні пошкодження відновлення планової схеми живлення регіону потребує більше часу, ніж раніше", – зазначили в Укренерго.
 
Напередодні повідомлялося, що у Росії визнали удар по енергетиці України. Агресорам нібито вдалося вразити всі призначені об'єкти, а отже, і "цілі масованого удару досягнуті".

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 
 
 
 
Війна Росії з Україною
Країни Перської затоки пригрозили Ірану відповіддю за атаки
Зеленський зробив заяву у День СБС
Відключення світла у шести областях і на ЗАЕС
Перейшов на бік Росії: колишній віцеадмірал ВМС України отримав вирок
Дрон РФ поцілив у житловий будинок на Сумщині: загинула жінка
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: УкраинавойнаэнергетикасветУкрэнергоэлектричествоэнергоснабжение
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку