RU
 

Росіяни створили чат-бот для доносів в окупованій Каховці - ЦНС

Текст: ,  13 лютого 2023, 08:05
0
1259
Росіяни створили чат-бот для доносів в окупованій Каховці - ЦНС
Фото: ГУР Минобороны
Окупанти продовжують пошуки підпілля на Херсонщині

На тимчасово захоплених територіях викрадають місцеве населення за будь-які прояви "нелояльності".

Російські окупанти створили чат-бот для доносів на українців у тимчасово захопленій Каховці Херсонської області, щоб мати привід для чергових репресій. Про це 12 лютого повідомив Центр національного спротиву.

Зазначається, що росіяни розуміють реальний ступінь підтримки окупації серед місцевого населення та продовжують пошуки підпілля. Людей викрадають за будь-які прояви "нелояльності".

"Одним із механізмів є анонімні доноси... Для цього на тимчасово окупованих територіях створюють чат-боти. Такий створили і для міста Каховка", - наголосили в ЦНС.

Раніше повідомлялося, що загарбники скерували до Херсонської області близько 200 росгвардійців для посилення контрдиверсійних заходів.

Партизани Криму звернулися до мешканців півострова


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
РФ атакувала рятувальників на Сумщині
Україна подякувала Британії за затримання судна "тіньового флоту"
Росія змінила тактику на прикордонних напрямках - ДПСУ
Росія втрачає головну перевагу у війні - ЗМІ
Російські дрони атакували цивільні авто на Запоріжжі
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: чатХерсонская областьРепрессииКаховкаоккупация
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку