RU
 

Відновлено подачу газу на 12 тис. об'єктів окупованої Херсонщини

Текст: ,  7 березня 2023, 16:55
0
179
Відновлено подачу газу на 12 тис. об єктів окупованої Херсонщини
На деокупованій Херсонщині відновлюють подачу газу

Поки що немає можливості відновити послугу мешканцям Бериславської тергромади через повне знищення підводного газопроводу, розташованого на тимчасово окупованій території.

 
Херсонгаз відновив розподіл газу більш як на 12 тисяч об'єктів на деокупованих територіях Херсонщини. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОВА.
 
"Газопостачання повернули в населені пункти Високопільської та Великоолександрівської громад Бериславського району та Херсонський район. На жаль, поки немає можливості відновити послугу мешканцям Бериславської тергромади через повне знищення підводного газопроводу, розташованого на тимчасово окупованій території. Роботи щодо відновлення газопостачання у Херсонській області проводяться щодня. Також Херсонгаз активно готується до робіт після деокупації лівобережжя області", - йдеться у повідомленні.
 
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
На Херсонщині через обстріли поранено троє людей
СБУ встановила причетних до ракетного удару по Миколаївській облраді
Є нові рішення щодо ППО для України - МЗС
СюжетКритичний завод. Що показав другий удар Фламінго
Уражено потужності, що забезпечують пальним Москву
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: газХерсонХерсонская область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку