RU
 

Тут було 29 багатоповерхівок: Андрющенко показав "пустелю" у Маріуполі

Текст: ,  16 квітня 2023, 16:10
0
8198
Тут було 29 багатоповерхівок: Андрющенко показав  пустелю  у Маріуполі
Фото: Скриншот видео (иллюстративное фото)
Росіяни зруйнували Маріуполь

Приморський район Маріуполя, вірніше, те, що від нього залишилося в результаті російської окупації, показали на відео.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко опублікував відео, на якому знято, на що перетворився Маріуполь після окупації росіянами.

"Тут було 29 багатоповерхівок. Тепер просто пустеля. Черемхи. Приморський район. Маріуполь. Квітень 2023 року. Русский мир", - йдеться у підписі до відео.

 

 

Раніше повідомлялося, що у Маріуполі російські окупанти розпочали демонтаж залізничного вокзалу та приватних будинків навколо.

Нагадаємо, за словами мера міста Вадима Бойченка, щоб відродити Маріуполь потрібно близько 20 років.


Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
Ракети Фламінго атакували Волгоград – OSINT
Казахстан скоротив видобуток нафти та газу після ударів по ГПЗ у Росії
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: оккупацияМариуполь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку