RU
 

У ставку-охолоджувачі ЗАЕС стабільний рівень води

Текст: ,  7 липня 2023, 10:45
0
513
У ставку-охолоджувачі ЗАЕС стабільний рівень води
Фото: facebook.com/zapnpp
Запорізька АЕС

Ситуація після підриву окупантами греблі Каховської ГЕС залишається контрольованою, наголосили в Енергоатомі.

Рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької атомної станції стабільний, попри підрив окупантами греблі Каховської ГЕС, ситуація залишається контрольованою. Про це 7 липня повідомила пресслужба Енергоатому.

Зазначається, що станом на 09.00 п'ятниці рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС без змін і становить 16,54 м.

"Рівень води в каналі ТЕС, звідки за необхідності підживлюється ставок ЗАЕС, на рівні 11,15 м. Зауважимо, що протягом останнього часу рівень води в каналі суттєво не падає, його показники вже не залежать від Каховського водосховища", - додали в Енергоатомі.

У компанії також нагадали, що енергоблоки ЗАЕС не працюють з вересня 2022 року. Відтоді активного випаровування води зі ставка-охолоджувача не відбувається.

Фото: t.me/energoatom_ua

Раніше повідомлялося, що енергетикам вдалося відновили живлення Запорізької АЕС з основної високовольтної лінії 750 Кв. 

ЗАЕС після підриву ГЕС: ядерна гра з атомними станціями

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
На Херсонщині через обстріли поранено троє людей
СБУ встановила причетних до ракетного удару по Миколаївській облраді
Є нові рішення щодо ППО для України - МЗС
СюжетКритичний завод. Що показав другий удар Фламінго
Уражено потужності, що забезпечують пальним Москву
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: водаатомная энергетикаатомная станция
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку