RU
 

Резніков подав у відставку

Текст: ,  4 вересня 2023, 10:01
0
3952
Резніков подав у відставку
Фото: Олексій Резніков / Facebook
Олексій Резніков подав заяву про відставку

Очільник Міністерства оборони України Олексій Резніков заявив, що подав до Верховної Ради заяву про свою відставку.


Міністр оборони України Олексій Резніков подав заяву про відставку з займаної посади голові Верховної Ради Руслану Стефанчуку. Про це глава Міноборони повідомив у Facebook в понеділок, 4 вересня.

"На виконання рішення президента України Володимира Зеленського подав до Верховної Ради України заяву про відставку. До звіту готовий. Тримаймо стрій!" - написав він.

Нагадаємо, напередодні Зеленський підтвердив звільнення Резнікова з поста міністра оборони і назвав його наступника. 

Верховна Рада голосуватиме за відставку міністра оборони та за призначення його наступника вже цього тижня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
З початку доби відбулося 200 боєзіткнень
Атаки на Дніпропетровщину: є загиблий і поранений
Німеччина може повернути обов’язковий призов до війська
У Московській області оголосили режим безпілотної небезпеки
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: министр обороныотставка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку