RU
 

Росіяни у липні понад 350 разів застосовували хімічну зброю

Текст: ,  9 серпня 2024, 17:28
0
371
Росіяни у липні понад 350 разів застосовували хімічну зброю
Фото: Командування Сил підтримки Збройних Сил України

Росія ігнорує норми та зобов'язання щодо Конвенції про заборону розробки, виробництва і застосування хімічної зброї.

Сили оборони України у липні зафіксували 358 випадків застосування російськими агресорами боєприпасів з небезпечними хімічними сполуками. Загалом з 15 лютого по 24 липня зафіксовано 3570 таких випадків. Про це заявило на своїй Facebook-сторінці Командування Сил підтримки ЗСУ.

У повідомленні зазначається, що Росія продовжує свою агресію та грубо порушує правила ведення війни, ігнорує норми та зобов'язання щодо Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення.

Від початку повномасштабного вторгнення активно використовує спеціальні боєприпаси, споряджені небезпечними хімічними речовинами. Мова про застосування противником ручних газових гранат типу К-51 та РГ-ВО, які є засобами боротьби із заворушеннями та заборонені для використання як засіб ведення війни.

РФ використовує в Україні хімзброю часів Першої світової війни - ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Війна Росії з Україною
Названо площу звільненої від РФ території України
На Дніпропетровщині затримали студента, який коригував удари РФ
ЗСУ уразили дві нафтобази та пункт управління ФСБ
На території Молдови вибухнув дрон
Нацполіція попередила замах на посадовця ГУР
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: РоссияУкраинахимическое оружие
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку