Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула з робочою поїздкою до Тернопільської області, яка постраждала внаслідок паводку.
В рамках візиту Глава Уряду ознайомиться з ходом ліквідації наслідків стихії, завданої жителям селищ Устя-Зелене та Коропець Монастириського району і селища Добрівляни Заліщицького району та поспілкується з місцевими жителями.
Як повідомлялось, вчора, 4 липня, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відбула з робочою поїздкою до Чернівецької області для ознайомлення з ходом аварійно-відновлювальних робіт.
Під час спілкування з українцями, що постаждали від стихійного лиха, прем'єр заявила, що уряд не буде вводити ніяких обмежень зі складання реєстрів потерпілих у результаті повені.
новинар