RU
 

Ще один політик вийшов з передвиборних перегонів у США

Корреспондент.net,  12 лютого 2020, 06:27
0
391
Ще один політик вийшов з передвиборних перегонів у США
Фото: Getty Images
Один з політиків вибув з президентських перегонів у США

Майкл Беннет заявив про рішення залишити передвиборні перегони за посаду президента Сполучених Штатів.

Член верхньої палати Конгресу США Майкл Беннет заявив про рішення залишити передвиборні перегони за посаду глави держави. Про це він сказав під час свого виступу, передає ABC.

"Я думаю, нам доцільно завершити кампанію сьогодні ввечері", - заявив сенатор.

Раніше повідомлялося, що бізнесмен Ендрю Янг, котрий мав намір брати участь у головних передвиборних перегонах цього року, відмовився від своїх планів.

Нагадаємо, вибори президента США відбудуться 3 листопада. 3 лютого в країні стартував перший етап попередніх виборів президента - кокуси.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Вибори у США
Трамп засумнівався, що Венс може стати його наступником - ЗМІ
Трамп назвав ймовірного наступного президента США
Трамп перейменував Мексиканську затоку
Трамп офіційно став президентом США
Конгрес підтвердив перемогу Трампа на виборах
СПЕЦТЕМА: Вибори у США
ТЕГИ: Президентская гонка в США
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку