RU
 

Через карантин відкрився краєвид на Гімалаї

Корреспондент.net,  10 квітня 2020, 11:35
0
1368
Через карантин відкрився краєвид на Гімалаї
Фото: Twitter
В Індії відкрився краєвид на Гімалаї

Центральна рада з екологічної ситуації Індії заявила, що зараз спостерігається значне поліпшення якості повітря.

Жителям північної Індії через карантин вперше за 30 років відкрився краєвид на Гімалаї. Користувачі соцмереж діляться знімками пейзажів.

Так, зараз близько 1,4 мільярда людей в Індії живуть в умовах карантину. Завдяки зниженню автомобільного руху і зупинці багатьох виробництв розвіявся смог, який заважав видимості і закривав краєвид на гори.

Раніше повідомлялося, що в Гімалаях лавина накрила сімох туристів.

Також відомо, що поліція Індії палицями розігнала протестувальників.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: Индиягорыкарантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку