RU
 

Китай біля кордону з РФ звів коронавірусну лікарню

Корреспондент.net,  14 квітня 2020, 17:15
0
883
Китай біля кордону з РФ звів коронавірусну лікарню
Фото: кадр из видео
Нова лікарня для хворих на коронавірус у Китаї

Влада побоюється виникнення другої хвилі зараження коронавірусом через тих, що приїжджають, людей.

 
У китайському повіті Суйфиньхе, що межує з Приморським краєм РФ, створили нову лікарню для уражених коронавірусом. Про це повідомляє Daily Mail.
 
Величезна клініка обладнана в порожньому багатоповерховому офісному будинку. Роботи були виконані за шість днів. Лікарня зараз готова до прийому пацієнтів.
 
Влада повіту побоюЄться виникнення другої хвилі коронавірусу через заїжджих в країну інфікованих осіб, які займаються бізнесом в Росії.
 
 
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: КитайБольницавидео
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку