RU
 

Вчені виявили новий симптом COVID-19

Корреспондент.net,  12 червня 2020, 14:24
0
883
Вчені виявили новий симптом COVID-19
Вчені знайшли в крові високий рівень цукру

Дослідники виявили симптоми, включаючи загальне запалення і високий вміст цукру і жиру в кровотоці.

 
Фахівці Університету Ліверпуля виявили новий симптом, пов'язаний з коронавірусом і захворюваннями підшлункової залози. Дослідження опубліковане в журналі Gastroenterology.
 
 
 
Експерти виявили групу пацієнтів з COVID-19, серед яких були в основному молоді чоловіки з надмірною вагою і ожирінням.
 
У хворих знайшли специфічні симптоми, включаючи загальне запалення і високий вміст цукру і жиру в кровотоці.
 
Відзначається, що пізніше у пацієнтів був діагностований також гострий панкреатит, хоча виявлені ознаки були характерні для типового перебігу захворювання.
 
Як відзначають автори дослідження, звертаючи увагу на цей показник, медики зможуть діагностувати панкреатит на ранніх стадіях.
 
Нагадаємо, вченим із США вдалося з'ясувати, чому у заражених коронавірусом осіб присутній симптом втрати нюху.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: ученыеисследованияпандемия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку