RU
 

Іноземці не зможуть потрапити до Ізраїлю ще місяць

Корреспондент.net,  20 липня 2020, 18:13
0
161
Іноземці не зможуть потрапити до Ізраїлю ще місяць
Фото: Getty Images
Ізраїль продовжив заборону на в'їзд

Навіть транзитним пасажирам заборонено в'їзд у країну. Також зберігається двотижневе зобов'язання щодо самоізоляції.

 
Ізраїль 20 липня продовжив заборону на в'їзд іноземців ще на місяць через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє видання Israelinfo.
 
В'їзд у країну заборонили навіть транзитним пасажирам.
 
Обмеження пов'язані з тим, що наразі Ізраїль оголошений "червоною зоною".
 
"В'їзд заборонено навіть транзитним пасажирам, якщо у них немає дозволу від Управління у справах народонаселення та імміграції. Громадяни Ізраїлю можуть повертатися в країну і залишати її, якщо приймаюча країна готова їх прийняти", - йдеться в повідомленні.
 
Ще збережеться двотижневе зобов'язання із самоізоляції, яке діє з березня для людей, що в'їжджають до Ізраїлю.
 
Напередодні влада Ізраїлю вкотре ввела нові карантинні обмеження на тлі стрибка захворюваності на коронавірус.
 
Відзначимо, що через пандемію економіка Ізраїлю показала істотний обвал вперше за 25 років.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: Израильпандемия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку