RU
 

Американська делегація покинула Ісламабад

Текст: ,  12 квітня 2026, 16:41
0
1618
Американська делегація покинула Ісламабад
Фото: Getty Images
Усі члени делегації США залишили Ісламабад

Після невдалих переговорів ніхто з американської делегації не залишився у Пакистані.

Делегація США в повному складі після завершення переговорів з Іраном залишила Пакистан. Про це повідомляє CBS з посиланням на джерела у неділю, 12 квітня.

"Офіційні особи заявили, що після переговорів ніхто з американської делегації не залишився в Пакистані; і зять президента США Джаред Кушнер, і спецпосланець президента Стів Віткофф, і технічна команда залишили Ісламабад", – мовиться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Віткофф і Кушнер нібито залишаються в Ісламабаді.

За даними телеканалу, літак із віцепрезидентом США Джей Ді Венсом приземлився на авіабазі Рамштайн у Німеччині для дозаправлення.

Нагадаємо, 11 квітня в Ісламабаді відбулися мирні переговори між США та Іраном. Вони тривали 21 годину, водночас сторони не змогли досягти прогресу.

Після завершення переговорів американська делегація повертається до США. Венс заявив, що запропоновані умови є "остаточними та найкращими" з боку США.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Війна в Ірані
Іран атакував судно в Ормузькій протоці - ЗМІ
СюжетВійна на Близькому Сході. Онлайн
Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз
Оман відкрив тимчасовий судноплавний шлях в Ормузькій протоці
У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані
СПЕЦТЕМА: Війна в Ірані
ТЕГИ: СШАИранпереговоры
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку