RU
 

Два супертанкери Китаю пройшли Ормузькою протокою

Текст: ,  20 травня 2026, 10:36
0
1030
Два супертанкери Китаю пройшли Ормузькою протокою
Фото: maritimeoptima.com
Китайські танкери пройшли Ормузькою протокою

Це відбулося на тлі оптимістичних заяв Сполучених Штатів Америки про близькість угоди з Іраном.


Два китайські супертанкери з 4 млн барелів іракської нафти пройшли через Ормузьку протоку вперше за тривалий час. Про це повідомляє Reuters у середу, 20 травня.
 
Подія сталася на тлі оптимістичних заяв президента США Дональда Трампа та віцепрезидента США Джей Ді Венса про близькість угоди з Іраном.

Зазначається, що супертанкери Yuan Gui Yang і Ocean Lily з 4 млн барелів іракської нафти вийшли через протоку іранським маршрутом.
 
Нагадаємо, Трамп заявив, що війна закінчиться "дуже швидко", і повідомив, що відклав заплановану військову атаку США по Ірану після звернення лідерів Катару, Саудівської Аравії та ОАЕ.
 
Віцепрезидент Венс заявив, що США знаходяться в "досить хорошій позиції". Він визнав складність переговорів через розкол в іранському керівництві.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Війна в Ірані
СюжетВійна на Близькому Сході. Онлайн
В Ормузькій протоці атакували нафтовий танкер
Іран атакував безпілотниками Бахрейн
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран заявив про атаку на позиції армії США
СПЕЦТЕМА: Війна в Ірані
ТЕГИ: Ближний ВостокКитайкораблькораблитанкер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку