Фото: maritimeoptima.com
Китайські танкери пройшли Ормузькою протокою
Це відбулося на тлі оптимістичних заяв Сполучених Штатів Америки про близькість угоди з Іраном.
Два китайські супертанкери з 4 млн барелів іракської нафти пройшли через Ормузьку протоку вперше за тривалий час. Про це
повідомляє Reuters у середу, 20 травня.
Подія сталася на тлі оптимістичних заяв президента США Дональда Трампа та віцепрезидента США Джей Ді Венса про близькість угоди з Іраном.
Зазначається, що супертанкери Yuan Gui Yang і Ocean Lily з 4 млн барелів іракської нафти вийшли через протоку іранським маршрутом.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp