Афганську столицю в ніч на 17 травня обстріляли ракетами, жертв і постраждалих немає, повідомив сьогодні начальник слідчого управління кримінальної поліції провінції Кабул Саїд Абдул Гафаров Саїд-заде.
За його словами, три реактивних снаряди впали в районі Фазл-Бег п'ятого муніципального округу Кабула, одна з ракет потрапила в порожню цистерну, інші впали в безлюдній місцевості, не завдавши нікому шкоди.
"Ракети були випущені з південно-західного схилу гори Тапе-е сорх повіту Шакардара", - зазначив поліцейський.