8 травня 2012, 07:13
0
42
Путін взяв участь в хокейному матчі

Новий президент Росії Володимир Путін у понеділок, 7 травня, у свій перший робочий день у ролі глави держави взяв участь в хокейному матчі на Ходинському полі в Москві.

Путін вийшов на лід у четвертому періоді гала-матчу між збірною російської аматорської хокейної ліги та командою ветеранів російського хокею. При цьому президент закинув шайбу у ворота противника вже на першій хвилині після своєї появи на майданчику.

Путін також відзначився результативною передачею на саксофоніста Ігоря Бутмана. Матч завершився перемогою команди Путіна з рахунком 6:5.

Після закінчення гри була організована серія булітів, в якій новий глава Кремля також закинув шайбу. Ветерани, серед яких були В'ячеслав Фетисов та Олександр Якушев, в серії булітів не забили у ворота любителів жодної шайби.

Нагадаємо, минулого року Путін за два місяці навчився кататися на ковзанах. Президент РФ, який заступив на третій президентський термін, також неодноразово брав участь у тренуваннях з дзюдо разом зі збірною Росії.

СПЕЦТЕМА: Вибори президента Росії