RU
 

У Москві побачили русофобське підѓрунтя на зустрічі глав МЗС G7

Корреспондент.net,  24 квітня 2018, 08:44
0
444
У Москві побачили русофобське підѓрунтя на зустрічі глав МЗС G7
Лавров заявив про русофобське підѓрунтя зустрічі очільників дипломатії G7

Глава МЗС Росії Сергій Лавров побачив "очевидне русофобське підѓрунтя" на зустрічі глав МЗС держав "Великої сімки" у Торонто після прийняття підсумкового документа.

 
"Що стосується зустрічі міністрів закордонних справ у Торонто, то, звичайно, русофобське підѓрунтя там очевидне", - сказав Лавров журналістам у Пекіні у вівторок, 24 квітня.
 
За його словами, по русофобській лінії пішли і ті країни "сімки", які запевняють Москву, що вони не поділяють спроб ізолювати Росію.
 
"Будемо терпляче чекати, будемо відстоювати свої позиції і будемо дивитись, як наші партнери усвідомлюють безвихідність і безперспективність подібних афер", - зазначив Лавров.
 
Нагадаємо, в підсумковій заяві зустрічі глав МЗС "Великої сімки" йшлося про можливість введення нових санкцій проти Росії через її політику щодо України.
 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Санкції проти Росії
Конгрес США проголосував за допомогу Україні
Для катерів ФСБ Росії в обхід санкцій поставили німецькі двигуни
США відновили поштові посилки до Росії вперше з 2022 року
Росіян закликали не чекати скасування санкцій
Низка країн ЄС закликає обмежити видачу віз росіянам
СПЕЦТЕМА: Санкції проти Росії
ТЕГИ: РоссияЛавровсанкции
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку