Фотогалерея: Вони їдуть на Євро. Друга хвиля: Англія, Греція, Росія, Данія, Швеція, Франція

12 жовтня 2011, 09:00
0
24
Гол Кріштіано Роналдо не вивів Португалію на Євро - 2012, тому що раніше Данія забила двічі

За підсумками жовтневих матчів відбіркового турніру Чемпіонату Європи з футболу визначилися ще шість команд, які, крім збірних України та Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії та Нідерландів, точно візьмуть участь у Євро-2012.

Збірна Англія, хоч і не зуміла втримати гостьову перемогу над збірною Чорногорії - бойова нічия 2:2 - точно їде на Євро-2012. Балканці спробують щастя в стикових іграх.

За грубий неспортивний фол проти Міодрага Джуровіча (удар по ногах ззаду) поле на хвилині 74-й хвилині матчу залишив лідер Трьох Левів Вейн Руні. Тепер форвард МЮ точно пропустить перший матч своєї команди на Євро-2012. А може навіть і не один поєдинок.

Вони їдуть на Євро. Друга хвиля: Англія, Греція, Росія, Данія, Швеція, Франція

Збірна Греції здобула вольову виїзну перемогу над Грузією і їде на Євро-2012! Збірна Росії оформила вихід на Євро-2012 де-юре, розгромивши з рахунком 6:0 Андорру. Данія, повернувши боржок Португалії - 2:1 - чекає жеребкування, а піренейцями ще "йти в стик". Швеція повернула боржок Нідерландам - ​​3:2 - і приєдналися до учасників Євро-2012, як краща команда серед тих, що зайняли другі місця. Франція відігралася в матчі з Боснією - 1:1 - і завоювала путівку на Євро-2012, залишивши балканців шукати щастя в стикових іграх.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі