16 червня 2012, 22:38
0
80
Поляки перейдуть із поля на трибуни

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Чехія-Польща, який відбувся у Вроцлаві.

Євро-2012. Група А. Третій тур

Чехія - Польща - 1:0

Гол: Петр Їрачек (71)

Попередження: Давид Лімберські (12), Ярослав Плашил (88), Дам’єн Перкіс (90) – Рафал Муравські (23), Ойген Поланські (48), Марцін Василевські (61), Якуб Блащиковські (88)

Місце: Польща, Вроцлав, стадіон Мейскі Дата: 16.06.2012

Головний арбітр: Крейг Томсон (Шотландія)

Початок онлайн-трансляції матчу Чехія-Польща о 21:45 за київським часом.

Чехія: Чех – Селассіє, Кадлєц, Сівок, Лімберські – Хюбшман, Плашил, Піларж (Резек, 88), Коларж, Їрачек (Райторал, 84) – Барош (Пекхарт, 90)

Тренер: Міхал Білек

Польща: Титонь – Беніш, Василевські, Перкіс, Піщек – Дудка, Поланські (Гросицькі, 56), Обраньяк (Брожек, 73), Муравські (Межееєвські, 73), Блащиковські – Левандовські

Тренер: Францішек Смуда

90 +1-ша хвилина. Заміна у Чехії - замість Бароша виходить Пекхарт.

90-та хвилина. Перкіс фолить на великій відстані від воріт, зриваючи небезпечну контратаку – жовта картка.

88-ма хвилина. Заміна у Чехії – замість Піларжа виходить Резек.

88-ма хвилина. Плашил і Блащиковські отримують по жовтій картці за сутичку в центрі поля.

86-та хвилина. Після подачі з флангу головобол влаштували поляки – один гравець продовжив політ м'яча, а Василевські небезпечно стріляв по воротах – м'яч трохи перелетів перекладину!

84-та хвилина. Герой (поки що) Чехії Петр Їрачек йде на лавку – замість нього з'являється  Райторал.

80-та хвилина. Чех виходить на подачу кутового і виносить за штрафний – Їрачек на голову ловить потужний удар поляка! Піщек і вбити може – прибігла бригада медиків відкачувати гравця.

77-ма хвилина. Титонь змушений бігти за штрафний для того, щоб переривати вихід Бароша.

75-та хвилина. Ловить Барош захист на офсайді, але захист ловить його – поза грою фіксує арбітр!

71-ша хвилина. ГООООООЛ 1:0 Петр Їрачек відкриває рахунок! Томаш Хюбшман відібрав м'яч у центрі поля, помчав уперед і забрав на себе двох захисників, Барош трохи пробіг уперед, думав перегравати, але викотив м'яч на Їрачека, а Петр прибирає захисника і пробиває під Титонем! Росія відлітає на третє місце!

69-та хвилина. Цікаво у нас гра відбувається - команди дурня клеять, а якщо в паралельному матчі все так і закінчиться, то і Польща, і Чехія вилітають. На що вони розраховують з такою грою?

65-та хвилина. ТИТОНЬ! Ну куди там Щесни! Сівок, який добре грає головою, просто розстрілював цією частиною тіла польського голкіпера, але той парирує незбагненним чином!

63-тя хвилина. Плашил навішує зі штрафного, Селассіє пробиває головою – схибив.

61-ша хвилина. Лімберські чудово просто пройшов по флангу, і на самісінькій лінії штрафного кладе його Василевські – жовта картка.

56-та хвилина. Перша заміна у Польщі - вперше на Євро виходить Каміл Гросицькі замість Поланські.

53-тя хвилина. Лімберскі проходив в штрафну суперника, напружував він захист - але ті все-таки впоралися з несподіваною загрозою.

48-ма хвилина. Ойген Поланскі отримує жовту картку за підніжку.

46-та хвилина. Другий тайм стартував.

Поки у нас перерва, Греція забила гол Росії і виграла перший тайм.

45-та хвилина. Свисток на перерву. Відразу ж відправляє команди на перерву арбітр.

43-тя хвилина. Лімберські відмінно пройшов по флангу, обдурив захисника, навісив з флангу – Сівок ледь не виграв повітря.

39-та хвилина. Плашил пробивав з-за штрафного - після рикошету м'яч полетів просто в руки кіперу, добре, що той не стрибав у кут.

37-ма хвилина. Класно розрізали захист, Перкіс затримався, і Барош міг створити гол, якби дістав м'яч - а так зависоко полетіло.

33-тя хвилина. Селассіє ледь знову не створив небезпеку в чужому штрафному - після прострілу чеха ледь не дісталися його партнери до небезпечної позиції, але захист був швидким.

30-та хвилина. Чергова подача зі штрафного - Левандовські так і не може виграти другий поверх у захисників.

Блискавка, і грім – сьогодні жива природа виступає саундтреком матчу.

26-та хвилина. Дортмундська зв’язка Піщек – Блащиковські промчали, обігравшись, півполя – але не вдалося їм пройти захисників.

23-тя хвилина. Рафал Муравський отримує жовту картку – явно притримав він гравця суперника.

22-га хвилина. Василевські пробивав головою в боротьбі з Хюбшманом – Томаш добре поставив корпус і не дав прицільно пробити.

22-га хвилина. Сильний дощ у нас і Беніш б’є з-за штрафного – Чех перевів на кутовий цей небезпечний удар.

19-та хвилина. Левандовські мчав в атаку, але Хюбшман відібрав у нього м’яч – і віддав його Блащиковські.

Нагадаємо, що сьогоднішній матч стане останнім для однієї з команд. Для якої саме – дізнаємося зовсім скоро!

15-та хвилина. Левандовскі м’яч викочує на Поланскі, той пробиває – над воротами.

12-та хвилина. Лімберські отримує жовту картку – за фол проти Левандовські.

10-та хвилина. ЩЕ ОДИН МОМЕНТ! Левандовські після помилки захисту чехів вивели сам на сам – і Роберт не реалізує такий хороший момент!

7-ма хвилина. Блащиковські примчав в центр атаки, виходить сам на сам – але досвідченого Чеха Куба переграти не зміг.

6-тя хвилина. Обраньяк пробиває по воротах зі штрафного – м’яч затріпотів у сітці воріт, але не з того боку, з якого хотілося б усім полякам.

3-тя хвилина. УХ ЯК НЕБЕЗПЕЧНО! Селассіє відібрав м'яч у захисника на фланзі, прострілив - і самотній Піларж махнув ногою повз м'яч!

2-га хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Дудка після пари свічок в штрафній пробиває у падінні через себе, Чех м'яч зачіпає, але арбітр не бачить.

1-ша хвилина. Стартував матч. Розводять команди м'яч з центру поля.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: Евро-2012онлайнтрансляциясборная Чехиисборная ПольшиЧехия ПольшаЧехия Польша онлайнсчет Чехия Польша