Данія-Німеччина - 1:2. Текстова трансляція

17 червня 2012, 22:36
0
20
Матч Данія-Німеччина, текстова трансляція Євро-2012

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Данія-Німеччина, який відбувся у Львові.

Данія - Німеччина - 1:2

Голи: Крон-Делі (24) - Подольські (19), Ларс Бендер (80)

Місце: Україна, Львів, стадіон Арена Львів

Дата: 17 червня, 21:45

Головний арбітр: Карлос Веласко Карбальйо (Іспанія)

АНАЛІТИКА: Львівська битва. Анонс матчу Данія - Німеччина

Стартові склади

Данія: Андерсен – К’єр, Аггер, С. Поульсен, Якобсен, Квіст, Еріксен, Я. Поульсен(Міккельсен, 82), Зімлінг (Крістіан Поульсен, 78), Крон-Делі, Бендтнер

Головний тренер: Мортен Ольсен

Німеччина: Нойєр - Хуммельс, Бадштубер, Лам, Хедіра, Швайнштайгер, Озіл, Т. Мюллер(Кроос, 84), Л. Бендер, Подольскі (Шюррле, 64), Гомес (Клозе, 74)

Головний тренер: Йоахим Лев

Із турнірної ситуацією у групі ви можете ознайомитися тут.

87-ма хвилина. Симон Поульсен потрапляє в офсайд.

84-та хвилина. Остання заміна у складі Німеччини – замість Мюллера виходить Кроос.

84-та хвилина. Подача з кутового – і Аггер головою просто пробачає Німеччину – повз ворота пішло!

82-га хвилина. Міккельсен виходить замість Якоба Поульсена.

80-та хвилина. Гооол 1:2 Німеччина виходить вперед! Шюррле втік від захисника, прострілював, Клозе до м’яча не встигав, зате Ларс Бендер на дальньому фланзі виявився першим на м’ячі і б’є в стилі зоряного форварда – спокійно повз воротаря!

78-ма хвилина. Зімлінг поступається на поле Крістіану Поульсену.

74-та хвилина. Маріо Гомес змінюється на Клозе, а в іншому матчі Португалія забиває ще раз і виходить вперед!

71-ша хвилина. Перевіряє Зімлінг воротаря Німеччини дальнім ударом – той спокійно парирує.

67-ма хвилина. Ось і Шюррле – на межі офсайду ловить він захист Данії, виходить на побачення з кіпером під кутом і пробиває зряче в дальній кут – Андерсен на висоті!

65-та хвилина. Озіл віддає на Гомеса, той в дотик відправляє м’яч на Мюллера, а Томас впав – арбітр пенальті не ставить, та й немає за що там його давати.

64-та хвилина. Йде з поля Лукас Подольські, а замість нього Шюррле – молода надія Бундестіму.

61-ша хвилина. Хедіра підключався до атаки, але його простріл припав просто на ногу захисника.

56-та хвилина. Нойєр прибігає практично до центру поля для того, щоб допомогти партнерам розіграти м’яч.

51-ша хвилина. Гомес відпасовував на Озіла, Месут підсковзнувся і замість удару виходить пшик.

48-ма хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Відмінно данці розіграли захист Німеччини, Якуб Поульсен пробивав потужно – штанга врятувала Нойєра.

46-та хвилина. Другий тайм почався!

45 +1. Команди відіграли рівно одну компенсовану хвилину, після чого пролунав свисток на перерву.

45-та хвилина. Після кутового і затяжної атаки датчан м’яч відскочив до К’яєра, небезпечний удар якого з 15-ти метрів заблокували захисники.

43-тя хвилина. Два небезпечні моменти у німців! Спочатку Озіл і Мюллер у дотик переграли весь захист датчан, але в підкаті ситуацію врятував Поульсен. Потім Гомес накрутив у штрафному кількох суперників, але з воріт вчасно вискочив Андерсен і накрив м’яч.

41-ша хвилина. Небезпечно біля воріт данців! Хедіра виявився за 13-ть метрів від воріт, але його удар пройшов поруч зі штангою.

40-ша хвилина. Данія, схоже, трохи заспокоїлася і все частіше підбирається до володінь Нойєра. Тим не менш, атаки Німеччини все так само небезпечні.

37-ма хвилина. Після розіграшу штрафного пробивав Подольські – наскільки потужно, настільки й неточно.

36-та хвилина. К’яєр зніс Мюллера за метр від лінії штрафного майданчика. Дуже небезпечно біля воріт Данії.

34-та хвилина. Мюллер в боротьбі з Поульсеном заробив кутовий, але Озіл подав не найкращим чином. А Португалія зрівняла рахунок у матчі з голландцями. Нарешті забив Роналдо.

32-га хвилина. У боротьбі з Аггер Мюллер заробив перспективний штрафний на правому фланзі. Подача Озіла – і захисник зняв м’яч з голови Хуммельса, який був перед порожніми воротами. Подача з кутового – і Гомес б’є мимо з перспективної позиції. Знову тисне Німеччина.

28-ма хвилина. Крон-Делі пробив з метрів 25-ти. Поруч зі штангою, але Нойєр контролював ситуацію повністю.

27-ма хвилина. Данія поступово відсуває Німеччину від свого штрафного, і намагається грати на контратаках.

24-та хвилина. Голл! Зрівнює рахунок Данія! Повторюється розіграш кутового, який цього разу приносить результат. Подача на дальній кут штрафного, звідки Бендтнер скидає на лінію воротарського майданчика, де спритнішим за всіх виявився Крон-Делі, пробивши головою над Нойєром. Ось так відповідь!

21-ша хвилина. Данія отямилась, тримаючи м'яч на своїй половині поля.

19-та хвилина. Й одразу Німеччина відкриває рахунок! Мюллер прострілив майже від лицьової лінії "на п'ятачок", де в боротьбі з Гомесом м'яч від ноги Поульсена відскочив на Подольскі, який з 11-метрів пробив під поперечину без шансів для Андерсена.

19-та хвилина. Знову рятує Данію Аггер, вибивши м'яч після небезпечного прострілу на Гомеса.

16-та хвилина. Данія все рідше переходить на половину поля суперників.

13-та хвилина. Бендтнер пробив з метрів 20-ти – дуже неточно.

12-та хвилина. Гомес зважився на удар з 18-ти метрів – над поперечиною. Голландія тим часом вийшла вперед у поєдинку з Португалією.

11-та хвилина. Озіл і Хедіра просто розірвали центр захисту Данії в два дотики, але ситуацію врятував Аггер, вибивши м’яч з-під ніг німця, що вискакував сам на сам з Андерсеном.

9-та хвилина. Німеччина контролює гру. М’яч практично не затримується в центрі поля, але атаки Данії закінчуються на підступах до штрафного.

6-та хвилина. Найнебезпечніший момент біля воріт Данії! Подольські накинув на дальній кут воротарського майданчика, звідки Мюллер примудрився пробити так, що Андерсен зміг зафіксувати м’яч. Дуже потужно почала Німеччина. Поки у Данії немає шансів.

5-та хвилина. Активний Поульсен заробив кутовий на правому фланзі. Пішов навіс, який "на п’ятачок" скидав Бендтнер, але Нойєр зіграв упевнено, забравши м’яч.

3-тя хвилина. Знову небезпечно біля данських воріт. Хедіра прострілив на дальній кут воротарського майданчика, звідки м’яч, знявши з голови Подольські, вибив хтось із захисників.

2-га хвилина. М’яч після прострілу Озіла відскочив на Мюллера, Томас з кута штрафного потужно пустив м’яч над поперечиною. Небезпечно!

2-га хвилина. Крон-Делі забрався в офсайд. За першими хвилинами можна сказати, що Данія зробила ставку на агресивний пресинг і довгі передачі.

1-ша хвилина. Відлунали гімни обох країн, арбітр поєдинку Карлос Веласко Карбальо дав стартовий свисток.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net
СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі