Швеція – Франція- 2:0. Текстова трансляція

19 червня 2012, 22:32
0
11
Матч Швеція-Франція текстова трансляція Євро-2012

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Швеція-Франція, який відбувся у Києві.

Швеція - Франція 2:0

Гол: Златан Ібрагімович (54), Себастьян Ларссон (90+1)

Попередження: Андерс Свенссон (70), Самуель Хольмен (80) - Філіп Мексес (68)

Місце: Україна, Київ  стадіон НСК Олімпійський

Дата: 19.06.2012

Головний арбітр: Педру Проенса (Португалія)

Початок онлайн-трансляції матчу Швеція-Франція о 21:45 за київським часом.

Швеція: Ісакссон - Гранквіст, Мельберг, Йонас Ольссон, Мартін Ольссон - Свенссон(Хольмен, 78), Чельстрем - Ларссон, Байрамі (Вільгельмсен, 46) - Тойвонен (Вернблум, 78), Ібрагімович

Франція: Льоріс - Дебюші, Рамі, Мексес, Кліші - Діарра, Мвіла - бен Арфа (Малуда, 59), Насрі(Менез, 77), Рібері - Бензема

90 +1 хвилина. ГОООООЛ 2:0 Себастьян Ларссон! Пройшла атака по правому флангу, прострілу на дальню штангу, Хольмен з ходу б’є у поперечину, м’яч відскочив у поле, і Ларрсон увігнав його у сітку.

4 хвилини додає арбітр.

86-та хвилина. Кім Чельстрем пробиває по воротах – мимо.

83-тя хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Подача з кутового, Жиру вискакує на м’яч, і головою посилає його повз дев’ятку!

83-тя хвилина. Замість Мвіла виходить на поле Олів’є Жиру – найкращий бомбардир чемпіонату Франції.

82-га хвилина. Малуда прекрасно віддає пас на Менеза, той б’є – але погано, прямо в ноги Ісакссону.

80-та хвилина. Свіженький Хольмен б’є по ногах Мвіла – жовта картка.

79-та хвилина. Ще раз м’яч покатався по руці захисника збірної Швеції, Рібері просив пенальті, але арбітр знову його не ставить.

78-ма хвилина. Подвійна заміна у Швеції – замість Тойвонена Вернблум, замість Свенссона виходив Хольмен.

77-ма хвилина. Насрі йде з поля – замість нього Жеремі Менез.

76-та хвилина. Мексес в падінні влучає в руку Мельбергу на лінії воротарського – арбітр злого умислу не побачив.

75-та хвилина. Франція в атаці, Насрі довго намагався укласти на газон Йонаса Ольссона, але той не повівся – а після рикошету Бензема знову б'є в захисника.

71-ша хвилина. Дебюші не пішов на прорив, а віддав на Мвіла - сильний удар, Ісакссон рукавичкою відбиває м'яч на кутовий.

70-та хвилина. Свенссон отримує жовту картку.

68-ма хвилина. Мексес отримує жовту картку, пропустить він наступний матч – завалив Тойвонена.

66-та хвилина. Бензема входить в штрафну, довго підлаштовується під м’яч, віддає на Рібері – його удар блокується.

Тим часом Україна забиває гол (відзначився Марко Девич), але сліпий ідіот на штанзі не побачив, що захисник виніс м’яч вже за лінією воріт. Хочу таку ж роботу собі – стояти, дивитися і нічого не робити.

65-та хвилина. Насрі завдає потужного удару – м’яч летить повз штангу.

64-та хвилина. Малуда накинув у штрафний, простріл Рібері захисник заблокував.

59-та хвилина. Перша заміна у Франції – замість бен Арфа виходить Малуда.

58-ма хвилина. Льоріс! Подача з кутового, Мельберг налітає на м’яч, шведів пробиває – воротар витягує з-під поперечини!

57-ма хвилина. Ібрагімович тепер феєрить у підіграванні, м’яко накинув він м’яч на Вільгельмсона, Крістаін б’є з ходу – Льоріс на місці!

54-та хвилина. ГООООООЛ 1:0 Краса! Після подачі з кутового Ібрагімович ледь не в стрибку пробиває бічними ножицями по воротах - і просто в дальній кут! Ну просто супергол!

53-тя хвилина. З флангу на фланг – Вільгельмсон подає, швед пробиває, Льоріс рятує.

50-та хвилина. Бензема був на межі офсайду, переграв захисника і пробив у дальній кут - трохи не влучив.

48-ма хвилина. Після подачі зі штрафного відразу три-чотири шведи прибігли в офсайд. Вчасно французи вийшли.

А тим часом Англія відкриває рахунок в матчі з Україною.

46-та хвилина. Вільгельмсен відразу ж у центрі уваги – в офсайд він забіг.

46-та хвилина. Стартував другий тайм. У Швеції замість Байрама вийшов Крістіан Вільгельмсен.

Свисток судді відправляє команди на перерву.

45 +1-ша хвилина. І ще раз Тойовнен після пасу партнера виявляється в офсайді.

45 +1-ша хвилина. Тойвонен вискакував сам на сам – але там узагалі метровий офсайд.

44-та хвилина. Чудово вперед йде Рібері, удар – м’яч після рикошету відлітає на кутовий.

37-ма хвилина. Рібері відібрав м’яч у чужому штрафному, віддає пас на Бензема, але Карим вже побіг зовсім в інший сторону.

35-та хвилина. Бен Арфа б’є підступно, Ісакссон витягується в струнку над поперечиною, але до м’яча рукавичками так і не добирається – вище воріт.

34-та хвилина. Пройшла передача п’яточкою на Байрама, той прострілив – просто на захисника.

33-тя хвилина. Тойвонен забігає в жахливо глибокий офсайд.

37-ма хвилина. Рібері відібрав м’яч у чужому штрафному, віддає пас на Бензема, але Карим вже побіг зовсім в інший бік.

34-та хвилина. Пройшла передача п’ятою на Байрама, той прострілив – прямо на захисника.

33-тя хвилина. Тойвонен забігає в страшно глибокий офсайд.

29-та хвилина. Нуднувато грають сьогодні футболісти, напевно вони думками, як і вся Україна, сьогодні в Донецьку.

26-та хвилина. Рамі завдає удар зі штрафного з далекої відстані – м’яч летить повз.

20-та хвилина. Златан Ібрагімович в центрі поля намагався розгорнути атаку своєї збірної – але все що він отримав, це втрату м’яча і болісний удар по нозі.

17-та хвилина. Рібері здорово прорвався по флангу, прострілює – Бензема з ходу посилає м’яч у подарунок уболівальникам на другому ярусі.

14-та хвилина. Насрі м’яко і точно зіграв на Бензема, але Карим зміг вибити тільки кутовий.

10-та хвилина. Не просто МОМЕНТ, а МОМЕНТИЩЕ! Тойвонен виграв м’яч в боротьбі у захисника, вибіг сам на сам з воротарем, пішов від нього убік, переграв Льоріса і з гострого кута влучає у штангу!

8-ма хвилина. Бензема дочекався помилки захисника, відвоював м’яч після його ж свічки у штрафний, віддав на бен Арфа, а той пробиває – воротар м’яч відбиває перед собою, перший на його шляху захисник. А Карим отримує по ребру у спробі дістати круглого.

6-та хвилина. Атака Франції, бен Арфа потужно пробиває просто в стійку телевізійного крана – точно, але до воріт далеко.

5-та хвилина. Подача Чельстрема з флангу, Ларссон б’є головою – просто в руки Льорісу.

4-та хвилина. Подача з флангу, Тойвонен пробиває головою без перешкод – повз ворота.

1-ша хвилина. Рібері вже мчав в атаку вільним флангом, але там Свенссон його зрубав.

1-ша хвилина. Стартував у нас матч. Починається він з хвилини мовчання на знак пам’яті про померлого французького коментатора.

Дивіться також: матч Євро-2012 Україна-Англія онлайн-трансляція

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net.