Чехія - Португалія - 0:1, Роналдо забиває. Live

21 червня 2012, 22:28
0
11
Матч Чехія-Португалія онлайн-трансляція Євро-2012

Вашій увазі пропонується онлайн-трансляція чвертьфіналу Євро-2012 Чехія-Португалія, який відбувається у Варшаві.

Чехія – Португалія – 0:1

Гол: Кріштіано Роналдо (79)

Попередження: Давид Лімберські (90) - Луїш Нані (26), Мігель Велозо (27)

Місце: Польща, Варшава, стадіон Народовий

Дата: 21.06.2012

Ламаючи традиції. Анонс чвертьфіналу Євро-2012 Чехія – Португалія

Головний арбітр: Говард Вебб (Англія)

Початок онлайн-трансляції матчу Чехія-Португалія о 21:45 за київським часом.

Чехія: Чех, Селассіє, Сівок, Кадлєц, Лімберські, Хюбшман (Пекхарт, 86), Плашил, Їрачек, Даріда (Резек, 61), Піларж, Барош

Португалія: Патрісіу, Перейра, Пепе, Алвеш, Коентрау, Велозо, Мейрелеш (Роландо, 88), Моутіньйо, Нані (Куштодіу, 84), Роналдо, Поштіга (Уго Алмейда, 39)

90-та хвилина. Давид Лімберські порушує правила на Перейрі – жовта картка.

88-ма хвилина. Замість Мейрелеша виходить на поле захисник Роландо. Всі на бастіон!

87-ма хвилина. Кріштіано добре переграє Селассіє, потім пригальмовує й отримує поштовх у спину – арбітр у такій ситуації пенальті ставити не буде.

86-та хвилина. Томаш Хюбшман став зайвим на полі – замість нього виходить Пекхарт, ще один нападник.

84-та хвилина. Замість Нані виходить Куштодіу, свіжий гравець у центрі поля.

83-тя хвилина. Нані знову гарно підключає Жоао Перейру, цього разу був удар – Чех на місці!

79-та хвилина. ГООООООЛ 0:1 Кріштіано Роналдо відкриває рахунок! Нані добре покотив на Перейру, той оббіг Плашила, як стійку, подав, Селассіє вже готовий був винести м’яч зі штрафного – але налетів Роналдо, і головою переправив м’яч у сітку.

78-ма хвилина. Нані бореться з Піларжем, впали вони один на одного, але арбітр не показав нічого – ліберальний англієць до боротьби.

74-та хвилина. Мейрелеш видає суперпас, Нані виходить на удар, але підкат Кадлєца рятує ворота, відправляючи м’яч на кутовий.

72-га хвилина. Хороший закид м’яча на Кріштіано, той намагається розвернутися, віддає пас назад – Мейрелеш потужно заряджає подарунок уболівальникам.

66-та хвилина. Чех поклав на газон свого ж Кадлєца – врізався воротар в захисника у гонитві за м’ячем. Важко Михайлу, але оклигати повинен.

65-та хвилина. Після подачі Алмейда знову пробиває головою – конкретно повз ворота.

64-та хвилина. Моутіньйо пробиває з-за штрафного – Чех чудово переводить м’яч над поперечиною.

61-ша хвилина. Даріда йде з поля – замість нього вийшов Ян Резек.

60-та хвилина. Піларж видав суперслалом флангом, утік від Перейри, обійшов Пепе, який впав, переграв третього і прострілив – груди захисника зупиняють політ м’яча!

59-та хвилина. ГОЛ! Португалія забиває! Нані подає з флангу, Алмедйа вганяє м’яч у сітку, але справедливий офсайд!

58-ма хвилина. Нані рукою завалив Хюбшмана, арбітр зробив вигляд, що все чисто, Луїш пробиває – Чех відбиває удар перед собою!

56-та хвилина. Роналдо підхоплює м’яч і відразу б’є – рикошет і кутовий.

53-тя хвилина. Накид у лінію атаки чехів, але Даріда швидкості не вистачило для виходу на побачення з воротарем – захисник перший на м’ячі.

49-та хвилина. ШТАНГА! Удар Роналдо зі штрафного в обвід стінки, м’яч летить повз Чеха і торкається зовнішньо боку стійки!

49-та хвилина. Кріштіано пробиває зі штрафного – просто в стінку, арбітр фіксує гру рукою і переносить м’яч ближче.

47-ма хвилина. Нані відвоював м’яч, кинув по флангу Перейру, той доводить – але зависоко навіть для високого Алмейди.

46-та хвилина. Другий тайм стартував. У першій же атаці Мейрелеш подає, а Алмейда замикає з лінії воротарського – удар головою неточний!

Свисток на перерву.

45 +1-ша хвилина. КРАСА! ШТАНГА! Кріштіано м’яч приймає на груди, одним рухом прибирає відразу двох захисників, і б’є з гострого кута – м’яч повз Чеха б’ється в стійку!

44-та хвилина. Після подач у штрафний Нані на швидкості падає, піднімається і хапається за голову – вважає португалець, що його завалили. Хоча де він там фол побачив – зовсім незрозуміло.

41-ша хвилина. Міг би м’яч і до Алмейди дійти, але його партнер тимчасовою косоокістю постраждав.

39-та хвилина. Виносять Поштігу з поля – замість нього виходить вперше на турнірі Уго Алмейда.

38-ма хвилина. Елдер Поштіга рвонув до м’яча в центрі поля і сів на газон – травма.

35-та хвилина. Кріштіано заряджає з наддалекого штрафного – м’яч просвистів поруч зі штангою.

33-тя хвилина. Після подачі з кутового Хюбшман м’яча виніс, португальці його повернули, м’яч політав туди-сюди, поки не пішла свічка над лінією воротарського – Роналдо з ходу через себе пробиває повз ворота.

29-та хвилина. Селассіє швидко прорвався по флангу, прострілив – Пепе у шпагаті м’яч дістає.

27-ма хвилина. І ще одна жовта картка – Мігель Велозо вдарив суперника, не встигнувши до м’яча.

26-та хвилина. Нані звалив просто біля бокової лінії Лімберські, ледь не закопавши того в газон – жовта картка.

24-та хвилина. Коентрао на швидкості обійшов Їрачека, так подав, що пішло за вуха Чеха, але Петер спокійно відступив і зловив м'яч.

21-ша хвилина. Їрачек і Роналдо довго штовхалися в штрафному, Кріштіано впав і волав до зору арбітра, довго Вебб пояснював чеху, як боротися, а закінчилося все банальною подачею далеко за всіх гравців.

18-та хвилина. Даріда відкрився на фланзі і прострілив – Барошу сантиметрів не вистачило для того, щоб в кидку дістати м’яч!

16-та хвилина. Подача з кутового, Патрісіу виходить на м’яч, а його випереджає Роналдо, головою вибиваючи м’яч за бокову.

12-та хвилина. Подача з флангу, а там вже Сівок панує на другому поверсі, вибиваючи м’яч на кутовий. Після його розіграшу Моутіньйо пристрілювався по воротах – поки в руки Чеху.

10-та хвилина. Нані завалив біля бічного прапорця в пориві старанності Лімберські, а потім словесно зчепилися два гравці просто перед боковим арбітром.

9-та хвилина. Барош виграє боротьбу у Пепе – але робить він це за допомогою ліктів. Нелегко за правилами обійти цю брилу.

7-ма хвилина. Їрачек прибіг на інший фланг і заробив кутовий – перший у матчі. Закінчився він нічим для чехів.

4-та хвилина. Піларж віддає м’яч на Плашила, той довгим переведенням намагається знайти Їрачека, але неточно вийшло.

3-тя хвилина. Хюбшман намагався м’яко накинути м’яч на Бароша – Пепе легко перехопив цей пас.

1-ша хвилина. Пепе в центральній зоні отримав м’яч, далеко його закинув – просто в руки Чеху.

1-ша хвилина. Отже, чвертьфінали почалися.