Хокей: Компаньйон-Нафтогаз вперше виграв чемпіонат України

Sport bigmir,  11 березня 2014, 22:50
0
162
Компаньйон-Нафтогаз виграв чемпіонат України

Київський Компаньйон-Нафтогаз в п'ятому матчі серії мінімально обіграв білоцерківський Білий Барс і виграв золоті медалі чемпіонату України.

Київський Компаньйон-Нафтогаз вперше в історії виграв титул чемпіонів України, в наднапруженій серії в п'яти матчах здолавши Білий Барс.

Підопічні Олександра Куликова програли два перші поєдинки на АТЕК, але змогли відігратися, зрівнявши рахунок у серії завдяки двом домашнім вікторіям. Втім, фактор свого льоду зіграв - таки ключову роль у фінальній серії. Повернувшись на вирішальний поєдинок на АТЕК, Компаньйон знову виграв.

Визначальними стали стартові хвилини поєдинку. На 6-й хвилині Валентин Алексюка завершив гольову комбінацію партнерів, пробивши Напненка, а через кілька хвилин шайбою відзначився найбільш віковою польовою грою чемпіонату України нинішнього сезону - Віталій Литвиненко. Символічно, що саме його гол, як виявилося, став переможним у поєдинку і золотим в чемпіонаті. Один з найславетніших хокеїстів за всю історію вітчизняного хокею приніс Компаньйону перше в його історії золото чемпіонату України.

Втім, після шайби Литвиненка Компаньйону довелося пережити насичений ігровий відрізок, в тому числі і видалення до кінця матчу захисника киян Олега Благого. Але всі старання Білого Барса в атаці втілилися лише в одну шайбу латиша Страупе за десять хвилин до фінальної сирени. Навіть знявши воротаря, гості не зуміли більш пробити Сергія Зав'ялова, відмінна гра якого стала одним з найважливіших чинників перемоги Компаньйона в чемпіонаті.

Фінал плей-офф чемпіонату України. 5-й матч

Компаньйон-Нафтогаз - Білий Барс 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Вал. Алексюк (ден. Ісаєнко, Німенко) - 5:42, 2:0 Литвиненко (С. Черненко, Катрич) - 09:30; 2:1 Страупе (Бабинець) - 50:11

Рахунок у серії: 3:2

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хокей: Компаньйон-Нафтогаз вперше виграв чемпіонат України

За матеріалами: XSPORT.ua