Тенісистка впала після удару м'ячем в голову

Корреспондент.net,  26 квітня 2024, 11:52
0
6405
Тенісистка впала після удару м ячем в голову
Бетані Маттек-Сендс

Американська спортсменка Бетані Маттек-Сендс надовго запам'ятає свій матч на турнірі в Мадриді.

Ледь трагедією не завершився матч першого раунду парного жіночого розряду на престижному тенісному турнірі серії WTA 1000.

Американська пара Софія Кенін / Бетані Маттек-Сендс грала проти американо-австралійського дуету Ерін Рутліфф / Ешлін Крюгер.

Гра була настільки запеклою, що сильнішого довелось визначати на вирішальному тай-брейку. Саме під час нього Маттек Сендс отримала удар м'ячем від Рутліфф у голову.

Куля влучила спортсменці у скроню. Після цього Маттек-Сендс понад три хвилини лежала на корті, тримаючи на голові лід. Їй знадобилася медична перерва, щоб перевірити, чи немає у неї струсу мозку.

Зазначимо, що у підсумку американка повернулась на корт, і помстилася суперниці перемігши у матчі.

Софія Кенін і Бетані Маттек-Сендс виграли 7:6, 5:7, 11:9, і тепер зіграють із переможницями зустрічі Гофф / Таунсенд – Бондар / Міхалкова.

Нагадаємо, раніше Даяна Ястремська вирвала перемогу у другому колі змагань у Мадриді.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp