Українська борчиня Харів завоювала бронзу чемпіонату світу

0
97
Ірина Харів (в червоному) стала бронзовим призером чемпіонату світу з боротьби

Українська збірна завоювала другу медаль чемпіонату світу з боротьби.

Українка Ірина Харів завоювала бронзову медаль чемпіонату світу з вільної боротьби, який відбувається у Ташкенті.

У стартовому поєдинку ваги до 55 кг Харів перемогла Ауреліо Бассет з Франції, а в чвертьфіналі здолала китаянку Донг Жау, а ось у півфіналі поступилася росіянці Ірині Ологоновій.

Зазначимо, що у ході півфінальної сутички Харів вигравала 2:0, але на останній хвилині Ологонова провела серію прийомів і виграла 6:3.

В результаті Харів довелося боротися у втішному поєдинку за третє місце, в якому українка впевнено виграла в іспанки Каріми Санчес.

Нагадаємо, це друга медаль України на чемпіонаті світу з боротьби - у вівторок бронзу виграв Валерій Андрейцев.