Говоров приніс Україні другу медаль на чемпіонаті світу з плавання

Sport bigmir,  6 грудня 2014, 22:15
0
98
Андрій Говоров виграв бронзу на ЧС з плавання

Українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з плавання на короткій воді.

Чемпіонат триває з 3 по 7 грудня у Досі (Катар).

Читай також: Українська плавчиня на чемпіонаті світу виступає за Туреччину під чужим прізвищем

Український плавець фінішував третім на дистанції 50 м батерфляєм. Його результат – 22.49 секунди.

Друге місце зайняв бразилець Ніколас Сантос. Перемогу святкував Чад ле Кло з ПАР.

Зазначимо, що це вже друга медаль збірної України на нинішньому чемпіонаті світу. Раніше Дарина Зевіна виграла бронзу у фінальному запливі на дистанції 100 метрів на спині.

Ця сама новина на Спорт bigmir)net: Говоров приніс Україні другу медаль на чемпіонаті світу з плавання