Sport bigmir,  8 лютого 2015, 14:35
0
126
Дмитро Русинов

Дмитро Русинов показав найкращий з українців результат у гонці переслідування на етапі Кубка IBU в Словаччині

Переможцем, як і напередодні у спринті, став норвежець Ларс Хельге Біркланд, українець Дмитро Русинов прийшов до фінішу дев'ятим.

Жоден з учасників перегонів не показав цього дня ідеальної стрільби, у результаті чого результат змагань вирішила гоночна підготовка і швидкість роботи на рубежі.

Читай також: Бригинець стала 10-ю у гонці переслідування на етапі Кубка IBU в Словаччині

Українець Русинов стартував на восьмій позиції, але прогресу у гонці добитися не зумів. Фінішував би Дмитро вище дев'ятого рядка, але три штрафних кола на першій стійці перекреслили його шанси на боротьбу за подіум.

Віталій Кільчицький виявився одним з небагатьох, хто промахнувся менше чотирьох разів, проте зумів піднятися лише з 22-го на 20-е місце. Руслану Ткаленку, незважаючи на вісім штрафних кіл, вдався непоганий рейд з 37-ї на 25-у сходинку, а ось Василь Потапенко, що стартував 17-м, втратив місце у Топ-20.

Невдалою гонка виявилася і для Олексій Кравченка, який стартував 39-м і прийшов до фінішу 52-м з 55 спортсменів, що завершили гонку.