Українець Говоров завоював звання чемпіона Європи у плаванні

0
73
Андрій Говоров - чемпіон Європи

В Ізраїлі завершився чемпіонат Європи з плавання в короткій воді.

В ізраїльській Нетанії завершився чемпіонат Європи з плавання в короткій воді. Не залишилася без медалей Україна, незважаючи на те, що до Ізраїлю вирушили тільки п'ятеро наших спортсменів.

Лідер нашої чоловічої команди Андрій Говоров став чемпіоном Європи, вигравши дистанцію 50 метрів батерфляєм з результатом 22,36 секунди. "Срібло" дісталося білорусу Євгену Цуркіну (22,56), "бронза" у росіянина Олександра Попкова (22,69).

Міг Говоров виграти медаль і на дистанції 50 метрів вільним стилем, куди пройшов у фінал з третім результатом, але у вирішальному запливі українець став четвертим.

Додамо, що лідер жіночої збірної України Дарина Зевіна участі у змаганнях не брала.