Sport bigmir,  9 січня 2016, 20:33
0
151
ХК Донбас упевнено переграв Дженералз

ХК Донбас обіграв Дженералз із рахунком 7:1 і очолив турнірну таблицю чемпіонату України з хокею.

У суботу, 9 січня, в Дружківку повернувся великий хокей. У рамках 13-го туру чемпіонату України донецький Донбас приймав київських Дженералз. До очного протистояння команди підійшли з рівною кількістю балів - по 64.

Старт матчу був за господарями льоду. Оглушені підтримкою трибун "Альтаїра" гості, мабуть, розгубилися під час рядової зміни, що призвело до результативного виходу Олександра Журуна та Іллі Докшина на побачення з Вадимом Селіверстовим.

Після швидкого гола на третій хвилині матчу підопічні Анатолія Степанищева продемонстрували суперникові, як треба грати за умови нерівних складів, спочатку реалізувавши більшість, а потім і забивши в меншості. Втім, ще до першої перерви гостям вдалося розмочити рахунок, також реалізувавши більшість (5х3).

У другому періоді Донбас знову засмутив суперника швидким голом, і знову автором шайби став Олександр Журун. Ця реалізована більшість відкрила рахунок пропущених шайб у звітному матчі для воротаря Едуарда Захарченка, який змінив свого столичного колегу по амплуа після того, як рахунок став 3:0. На екваторі протистояння вдалося відзначитися і четвертій ланці донеччан: свою п'яту шайбу в нинішньому чемпіонаті закинув 18-річний Ярослав Свищев. Київська команда у другому періоді мала 6 хвилин більшості, однак холоднокровна гра Євгена Царегородцева не дала їм змогу відзначитися, незважаючи навіть на відверті провокації від Андрія Татаренка на адресу 33-го номера донеччан.

Традицію забивати швидкі голи на старті періодів підхопив Денис Петрухно, завершальна третина розпочалася саме з його точного пострілу від синьої лінії. А підсумувала розгром столичної команди красива комбінація в більшості Никифоров-Ігнатенко-Кузьмик, в якій останній видовищно розстріляв володіння Захарченка.

Донбас - Дженералз - 7:1 (3:1, 2:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Журун (Горище, Докшин), 2:38, 2:0 Катрич (Горбань, Докшин), 09: 39-бол, 3:0 Буценко (Толстушко, Бабинець), 12: 59-мен, 3: 1 Караульщук (Кіча, Побєдоносцев), 13: 29-мен, 4: 1 Журун (Буценко, Бабинець), 22: 52-бол, 5: 1 Свищев (Куцевич, Ромащенко), 30:53, 6: 1 Петрухно (Буценко, Бабинець), 42: 09-бол, 7:1 Кузьмик (Никифоров, Ігнатенко), 57: 50-бол.

Отже, ХК Донбас з упевненої перемоги розпочав новий 2016 рік.

За матеріалами: hcdonbass.com